Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Groups
ur: گروپس

en: Enabled
ur: فعال

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
