Taxonomy term configuration groups (1.0.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Groups
vi: Nhóm

en: Enabled
vi: Bật

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Manage fields
vi: Quản lý trường

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Remove group
vi: Xóa nhóm
