Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Groups
az: Qruplar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Machine name
az: Maşın adı
