Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Yes
ca: Sí

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Created
ca: Creat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Terms
ca: Termes

en: Changed
ca: Canviat

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Remove group
ca: Elimina el grup
