Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Name
cy: Enw

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Vocabulary
cy: Geirfa
