Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Groups
es: Grupos

en: Enabled
es: Activado

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Yes
es: Sí

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Unknown
es: Desconocido

en: Created
es: Creado

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Terms
es: Términos

en: Changed
es: Modificado

en: Manage fields
es: Administrar campos

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Taxonomy vocabularies
es: Vocabularios de taxonomía

en: Remove group
es: Eliminar grupo
