Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha
