Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Manage fields
ka: ველების მართვა
