Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Groups
kk: Группалар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Created
kk: Құрылған

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару
