Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Groups
no: Grupper

en: Enabled
no: Aktivert

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: Unknown
no: Ukjent

en: Created
no: Opprettet

en: Vocabulary
no: Vokabular

en: Terms
no: Termer

en: Changed
no: Endret

en: Manage fields
no: Administrer felt

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: Remove group
no: Fjern gruppe
