Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Groups
nn: Grupper

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Created
nn: Laga

en: Terms
nn: Termar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
