Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
os: Иу у

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
