Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Vocabulary
ps: قاموس
