Taxonomy term configuration groups (1.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Unknown
te: తెలియని

en: Created
te: సృష్టితం
