Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Translate
am: ተርጉም
