Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Translate
eo: Traduku

en: Reset to alphabetical
eo: Restarigi al alfabeta
