Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: About
eu: (r)i buruz

en: Translate
eu: Itzuli
