Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Translate
fil: Isaling-wika
