Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: About
hi: के बारे में

en: Translate
hi: अनुवाद

en: Weight for added term
hi: जोड़े गए पद के लिए वजन
