Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत
