Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: About
se: Birra

en: Translate
se: Jorgal
