Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Translate
bg: Преведи

en: Reset to alphabetical
bg: Възстанови стойностите по подразбиране
