Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: About
et: Programmist

en: Translate
et: Tõlge

en: Reset to alphabetical
et: Taasta tähestikuline järjekord

en: Weight for added term
et: Lisatud märksõna kaal

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
et: Termineid pole sisestatud. <a href=":link">Lisa uus termin</a>.
