Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: About
he: אודות

en: Translate
he: תרגום

en: Reset to alphabetical
he: איפוס לאלפבתי

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
he: לא נמצאו סיווגים. <a href=":link">הוספת סיווג</a>.
