Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Translate
hy: Թարգմանել
