Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: About
is: Um

en: Translate
is: Þýða

en: Reset to alphabetical
is: Endurstilla í stafrófsröð
