Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: About
oc: A prepaus

en: Translate
oc: Traduire

en: Reset to alphabetical
oc: Restablir l'òrdre alfabetic

en: Weight for added term
oc: Pes pel tèrme apondut
