Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: About
pt: Sobre

en: Translate
pt: Traduzir

en: Reset to alphabetical
pt: Restaurar para ordem alfabética

en: Weight for added term
pt: Peso para o termo adicionado

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
pt: Sem termos disponíveis. <a href=":link">Adicionar termos</a>.
