Taxonomy term fields manager (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: About
ro: Despre

en: Translate
ro: Traducere

en: Reset to alphabetical
ro: Inițializat la alfabetic

en: Weight for added term
ro: Greutatea termenului adăugat

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
ro: Nici un termen disponibil. <a href=":link">Adaugați termen</a>.
