Taxonomy Term Machine Name (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
es: El nombre de sistema ya está en uso. Debe ser único.

en: Configuration deletions
es: Borrados de configuración

en: The listed configuration will be deleted.
es: Se eliminará la configuración que se enumera.

en: Configuration updates
es: Actualizaciones de la configuración

en: The listed configuration will be updated.
es: Se actualizará la configuración detallada.
