Taxonomy Term Machine Name (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
id: Nama yang bisa dibaca mesin sudah digunakan. Harus unik.

en: Configuration deletions
id: Penghapusan konfigurasi

en: The listed configuration will be deleted.
id: Daftar konfigurasi berikut akan dihapus.

en: Configuration updates
id: Pembaharuan konfigurasi

en: The listed configuration will be updated.
id: Daftar konfigurasi berikut akan diperbarui.
