Taxonomy Term Machine Name (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
et: Selline süsteemne nimetus on juba kasutusel. Nimi peab olema unikaalne.

en: Configuration deletions
et: Konfiguratsiooni kustutamised

en: The listed configuration will be deleted.
et: Loetletud konfiguratsiooniseaded kustutatakse.

en: Configuration updates
et: Konfiguratsiooni uuendused

en: The listed configuration will be updated.
et: Väljatoodud konfiguratsioon uuendatakse.
