Taxonomy Term Machine Name (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ca: El nom llegible-per-la-màquina ja està essent utilitzat. Ha de ser únic.

en: Configuration deletions
ca: Configuracions suprimides

en: The listed configuration will be deleted.
ca: S'eliminarà la següent configuració llistada.

en: Configuration updates
ca: Actualitzacions de la configuració

en: The listed configuration will be updated.
ca: S'actualitzarà la configuració llistada.
