Taxonomy Term Machine Name (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
cs: Strojově čitelný název musí být jedinečný. Tento se již používá.

en: Configuration deletions
cs: Konfigurace určená ke smazání

en: The listed configuration will be deleted.
cs: Uvedené nastavení bude smazáno.

en: Configuration updates
cs: Změny nastavení

en: The listed configuration will be updated.
cs: Uvedené nastavení bude změněno.
