Taxonomy Term Machine Name (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
da: Dette maskinlæsbare navn er allerede i brug. Det skal være unikt.

en: Configuration deletions
da: Konfiguration der slettes

en: The listed configuration will be deleted.
da: Den viste konfiguration bliver slettet.

en: Configuration updates
da: Konfigurationsopdateringer

en: The listed configuration will be updated.
da: De viste konfigurationer bliver opdateret.
