Taxonomy Term Machine Name (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
fi: Koneellisesti luettava nimi on jo käytössä. Sen pitää olla uniikki.

en: Configuration deletions
fi: Asetusten poistot

en: The listed configuration will be deleted.
fi: Alla luetellut asetukset poistetaan.

en: Configuration updates
fi: Asetusten päivitykset

en: The listed configuration will be updated.
fi: Alla luetellut asetukset päivitetään.
