Taxonomy Term Machine Name (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nl: De systeemnaam is al in gebruik. Deze moet uniek zijn.

en: Configuration deletions
nl: Configuratie-verwijderingen

en: The listed configuration will be deleted.
nl: De weergegeven configuratie wordt verwijderd.

en: Configuration updates
nl: Configuratie-updates

en: The listed configuration will be updated.
nl: De weergegeven configuratie zal worden bijgewerkt.
