Taxonomy Term Machine Name (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
pl: Podana nazwa wewnętrzna jest już w użyciu. Musi być ona unikalna.

en: Configuration deletions
pl: Usunięcia konfiguracji

en: The listed configuration will be deleted.
pl: Wskazana konfiguracja zostanie usunięta.

en: Configuration updates
pl: Aktualizacje konfiguracji

en: The listed configuration will be updated.
pl: Wskazana konfiguracja zostanie zaktualizowana.
