Taxonomy Term Machine Name (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
sv: Det maskinläsbara namnet används redan. Det måste vara unikt.

en: Configuration deletions
sv: Raderingar av konfiguration

en: The listed configuration will be deleted.
sv: Den listade konfigurationen kommer raderas.

en: Configuration updates
sv: Uppdateringar av konfiguration

en: The listed configuration will be updated.
sv: Den listade konfigurationen kommer uppdateras.
