Taxonomy Term Machine Name (2.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
th: ชื่อสำหรับอ้างอิงนี้ถูกใช้แล้ว ชื่อนี้ต้องไม่ซ้ำ

en: Configuration deletions
th: ลบการตั้งค่า

en: The listed configuration will be deleted.
th: การกำหนดค่าที่ระบุไว้จะถูกลบ

en: Configuration updates
th: การปรับปรุงการตั้งค่า

en: The listed configuration will be updated.
th: การกำหนดค่าที่ระบุไว้จะมีการปรับปรุง
