Taxonomy Term Preview (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Preview
cs: Náhled

en: Full
cs: Celé

en: taxonomy
cs: taxonomie

en: About
cs: Popis

en: The post could not be saved.
cs: Příspěvek nelze uložit.

en: View mode
cs: Režim zobrazení
