Taxonomy Term Preview (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Preview
hr: Pregled

en: taxonomy
hr: taksonomija

en: About
hr: Opis

en: The post could not be saved.
hr: Unos ne može biti spremljen.
