Taxonomy Term Preview (1.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Full
nl: Volledig

en: Switch
nl: Omschakelen

en: taxonomy
nl: taxonomie

en: About
nl: Over

en: The post could not be saved.
nl: De inzending kon niet opgeslagen worden.

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Back to content editing
nl: Terug naar inhoud bewerken

en: Leave preview?
nl: Voorbeeldweergave verlaten?

en: Leave preview
nl: Voorbeeldweergave verlaten

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
nl: Het verlaten van de voorbeeldweergave betekent dat nog niet opgeslagen wijzigingen verloren gaan. Weet u zeker dat u de voorbeeldweergave wilt verlaten?

en: CTRL+Left click will prevent this dialog from showing and proceed to the clicked link.
nl: CTRL+klik om deze dialoog over te slaan en direct naar de link te gaan.
