Taxonomy Term Preview (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Full
oc: Complet

en: Switch
oc: Cambiar

en: taxonomy
oc: taxonimia

en: About
oc: A prepaus

en: The post could not be saved.
oc: Lo contengut a pas pogut èsser enregistrat.

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
