Taxonomy Term Preview (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Full
fa: کامل

en: About
fa: درباره

en: The post could not be saved.
fa: محتوای ارسال شده نمیتواند ذخیره شود.

en: View mode
fa: نحوه نمایش
