Taxonomy Term Preview (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Full
sk: Plný

en: Switch
sk: Prepnúť

en: taxonomy
sk: taxonómia

en: About
sk: Informácie o

en: The post could not be saved.
sk: Príspevok nemôže byť uložený.

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
