Taxonomy Term Preview (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Full
eu: Osoa

en: taxonomy
eu: taxonomia

en: About
eu: (r)i buruz

en: The post could not be saved.
eu: Sarrera ezin izan da gorde.
