Taxonomy Term Preview (1.0.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Full
gl: Completo

en: Switch
gl: Cambiar

en: taxonomy
gl: taxonomía

en: About
gl: Información

en: The post could not be saved.
gl: Non se puido gardar o envio.

en: View mode
gl: Modo de vista
