Taxonomy Term Preview (1.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Full
hi: पूरा

en: taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: About
hi: के बारे में

en: The post could not be saved.
hi: इस लेख को सहेज नहीं जा सका ।|

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
