Taxonomy Term Preview (1.0.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Preview
hu: Előnézet

en: Full
hu: Teljes

en: Switch
hu: Váltás

en: taxonomy
hu: taxonómia

en: About
hu: Leírás

en: The post could not be saved.
hu: A tartalom nem menthető el.

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Back to content editing
hu: Vissza a tartalomszerkesztéshez

en: Leave preview?
hu: Előnézet elhagyása?

en: Leave preview
hu: Előnézet elhagyása

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
hu: Az előnézet elhagyásakor a nem mentett adatok elvesznek. Biztosan el lehet hagyni az előnézetet?

en: CTRL+Left click will prevent this dialog from showing and proceed to the clicked link.
hu: A CTRL billentyű és bal egérgomb együttes lenyomása, megakadályozza ennek a párbeszédpanelnek a megjelenését és továbblép a kattintott hivatkozásra.
